O nás

Naše společnost je distributor s přidanou hodnotou, který se zabývá dodávkami komponentů, subsystémů, systémů a řešení pro provoz a bezpečnost počítačových sítí, ukládání dat a IP řešení. Našimi partnery jsou především systémoví integrátoři z České republiky a střední a východní Evropy.

Naše produkty

Našim partnerům dodáváme ucelené portfolio komponentů renomovaných značek pro systémy ukládání dat a projekty IP řešení. Najdete u nás datová uložiště a systémy ukládání dat, založené na technologii páskových jednotek i pevných disků, switche, directory, routery, adaptery, bridge a další komponenty pro Ethernet, Fibre Channel a Infiniband.

Dodáváme nejen komponenty, nýbrž i komplexní systémy, subsystémy a řešení pro servery a datová centra. Zajišťujeme nejmodernější technologii virtualizace, deduplikaci dat, archivaci, zálohování, záložních systémů pokračování činnosti při výpadku systémů, ale najdete u nás i systémy napájení a záložních nepřerušitelných výkonných zdrojů.

Naše vize

Naše portfolio je otevřené a rozšiřuje se. Jsme otevřeni novým partnerstvím s dalšími výrobci. Našim partnerům chceme dodávat nejmodernější technologii a shromáždit v portfoliu to nejlepší z nejlepšího. Naše společnost disti je opravdový deštník pro Vaše projekty. Pokrýváme různé oblasti komponentů a řešení. Poskytujeme i odborné poradenství, předprodejní podporu a podporu při provozu systémů i jejich růstu a rozšiřování. Ve spolupráci s našimi partnery a dodavateli umíme realizovat projekty, na které se můžete spolehnout.

Našim nejsilnějším partnerem na straně dodavatelů je Quantum, největší nezávislý světový výrobce magnetopáskových systémů a dalších řešení pro zálohování/obnovu a archivaci dat.